Aby poznać taryfę i wybrać dostępne loty — wybierz punkty na trasie!
Aby sprawdzić dostępność miejsc i zarezerwować bilet — wybierz termin wycieczki!
Przyjazd god. min. |
Przystaneky autobusowy | Wyjazd god. min. |
---|---|---|
Wrocław
|
16:00 | |
17:20 |
Opole
|
17:30 |
18:50 |
Katowice
ul.Sądowa, 5
|
19:10 |
19:50 |
Krakow (lotnisko)
|
20:00 |
20:20 |
Kraków
ul.Bosacka, 18
|
20:30 |
21:25 |
Tarnow
ul.Błonie, 2, supermarket Aushan
|
21:30 |
22:40 |
Rzeszów
ul.Grottgera, 1
|
22:50 |
00:20 |
PPC «Hruszów» (PL)
|
01:05 |
Zmiana strefy czasowej | ||
02:10 |
PPC «Budomierz» (PL)
|
02:55 |
03:30 |
Jaworów
|
03:35 |
04:00 |
Lwiw 8
plac Dworcowy, 1
|
04:10 |
04:35 |
Lwiw
ul.Stryjska, 109
|
04:40 |
05:45 |
Stryj
ul.Wokzalna, 7-B
|
05:50 |
06:15 |
Morszyn
ul.I.Franka, 51-А
|
06:20 |
06:30 |
Dolyna
ul.Prywokzalna, 1
|
06:40 |
07:20 |
Kałusz
ul.Prywokzalna, 15
|
07:30 |
08:30 |
Iwano-Frankiwsk
ul.Gorbachevskoho, 14-A
|
08:40 |
09:40 |
Kołomyja
ul.Antonechka-Devidowicha, 15
|
09:50 |
10:40 |
Snyatyn
ul.Vynnychenka, 1
|
10:50 |
11:40 |
Czerniowce
ul.Holovna, 219
|
|
Przyjazd god. min. |
Przystaneky autobusowy | Wyjazd god. min. |