transport autobusowy loty do polski, bus do warszawy, przewóz osób, wynajem busów

Recenzji

dodać recenzję

: *

:

: *

: *

3759
 • Яковлева Наталія , 15.03.2023

  Вже другий раз їду цим рейсом з цими водіями і це просто жах! Автобус забитий людьми, маленькі діти, багато хто прилетів звідкись і вже не перший десяток годин в дорозі, а водії їздять по якихось заправках і збирають передачі від людей. Це рейсовий автобус, а не приватний бус… і того дорога до кордону в два рази довша!
  Доброго дня. Переглянувши інформацію про зупинки по gps-навігаторі, ми бачимо після Кракова три зупинки, а саме: перша зупинка - це є санітарна зупинка. друга зупинка - це посадка в автобус пасажирів в м. Жешів. третя зупинка - зупинка перед кордоном на автобамі. Зі слів водія це була вимушена зупинка в зв’язку із аварією на дорозі. Автобус перевозить тільки допустиму норму пасажирів згідно із кількістю посадочних крісел в салоні автобуса, в момент вашої поїздки в салоні автобуса перебувало 36 пасажирів із допустимих 44.
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Yuliia serediuk , 13.03.2023

  Все сподобалось , класні водії , зручно та вигідні ціни на пасажирські перевезення . Оцінка 10/10
  Дякуємо що для Вашої поїздки обрали саме нашу фірму. Нам приємно що Ви залишилися задоволеними)
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Ревчук Галина Василівна, 22.02.2023

  Дуже рада була їхати з такими веселими та привітними водіями. Ставлення до пасажирів дуже хороше, допомагають по будь-якій потребі. Сервіс на вищому рівні. Так тримати!!!
  Дякуємо Вам за відгук) Працюємо для Ваших комфортних поїздок)
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Дмитро Дякону, 20.02.2023

  19/02/23 - о 16:00 прямим рейсом Wrocław - Чернівці, було відправлено передачу (допомогу) для своєї мами в Україну, це НЕ були мішки пакети й т.д., а гарно складена коробочка з макаронами, консервами тощо…, щоб не займала багато місця і водіям було зручніше. Зазвичай це коштувало для мене від 30 до 50зл. МАКСИМАЛЬНО, водій загнув ціну в 100зл (іноді білети навіть коштують дешевше). Після передачі грошей він посміхнувся мені в очі та без слів було зрозуміло «ура я обдурив цього студента» зважаючи на ситуацію в країні, та знаючи ціль цієї передачі та ціни в Україні на продукти я вважаю що можна було віднестися до цього з розумінням (по людські). Я зробив фото автобуса і запитав чи це буде той самий автобус, на що водії відповіли «Звичайно!» залишив номер моєї мами, також сказав, щоб набрали її завчасно. Добре що мама була вдома і живе поряд, бо її набрало по черзі одразу якихось 3 різних автобуси (водії) сказали що будуть о 14:00, АЛЕ о 13:00 їй дзвонить взагалі інший автобус, інший водій зі словами та криками  «Жіночко я маю Вас ще довго чекати ???». Мама бистро приїжджає на місце їй кажуть «через вас люди паряться в автобусі, треба далі їхати» Вона подивилась в автобус, а він в пустий… Але навіть якщо так, я відправляв передачу спеціально ПРЯМИМ РЕЙСОМ, щоб не було таких проблем і кінцевою зупинкою мали бути саме Чернівці  Коротко на що саме я скаржусь: -Велика ціна перевезення передачі -Насміхання водія  -Обман того що рейс прямий  -Неорганізованість  -Проінформували не завчасно і неправильно І навіть пишучи це, я розумію що перевізник все одно найде відмазки, адже гроші ніхто не поверне не кажучи вже про моральне відшкодування Я є медійною людиною, тому постараюсь зробити від себе все щоб більше людей про вас дізнались, і ще менше користувались вашими послугами.
  Фірма-перевізник «Модультранс» займається перевезенням пасажирів, а не посилок. Посилки - це виключно додаткова відповідальність та заробіток водія, тому про передачу Ви домовляєтеся особисто із водіями. Наш рейс «Вроцлав-Чернівці» є прямим, але оскільки того дня до м. Чернівців не було пасажирів, то є нелогічним те, що водій буде вести одну Вашу передачу в м. Чернівці, тому він передав передачу іншим автобусом нашої фірми, який прямував в м. Кам’янець-Подільський та мав пасажирів в дане місто. Наскільки нам відомо водії зателефонували до Вашої матері при виїзді із Коломиї, та повідомили про те, що в м. Чернівці на АВ автобус буде через півтори години. Так, 100ZL, для передачі яку описуєте Ви є забагато, але про передачу ( розмір та наповнення коробки) яку описує водій є цілком імовірно. Для вияснення хто правий в даній ситуації просимо Вас зателефонувати до диспетчера за номером - 380674403221 та поспілкуватися із нами в присутності водіїв які виконували рейс. Якщо виявиться що Ви праві, то водії повернуть Вам кошти, або наступна передачу буде безкоштовною.
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Надія Шишова, 20.02.2023

  Вибрала цього перевізника,тільки тому,що можна було вибрати місця,так як їхала з дитиною маленькою,але при посадці місця мої були зайняті,з водієм цю проблему вирішила,пересіла.Під час цієї поїздки водій забув людину,яка вийшла в туалет,жінка бігла за автобусом.Обурило те,що автобус повинен був висадити на автовокзалі в Бидгощі,але він не захотів заїзджати туди,тому зупинився на проїзжій частині,і багаж прийшлося з маленькою дитиною забирати на дорозі під великим рухом машин.Не рекомендую цього перевізника
  Доброго дня. Нам дуже прикро що з Вами сталася така неприємна ситуація з місцями, і ми не розуміємо що в чому причина, адже водій має заздалегідь складений список з конкретними місцями на пасажирів, відповідно до даного списку за Вами були закріплені 37-38 місця, які вказані у Ваших квитках. Ми візьмемо до уваги ваше обурення щодо висадки пасажирів в м. Бидгощ, адже для цього є конкретно визначена платформа. Дякуємо Вам за відгук, та за те що обрали для Вашої поїздки нашу фірму. Постараємося зробити все можливе щоб Ваша наступна поїздка пройшла успішно, тому в якості бонусу за попередню поїздку ми надамо Вам знижку - 40% вартості квитка.
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Кіцул Тетяна, 19.02.2023

  Добрий день, 11 лютого їхала зі Снятина до Коломиї з водіями Терлецькими Володею та Іваном, а потім до Варшави з Мандюком Юрою та Ігорем (незнаю прізвища). Цим же перевізником поверталась із Варшави до Снятина 17 лютого з Віталієм Колмановичем то Омеляном. По факту, усі водії - професіонали своєї справи, ввічливі, завжди старались допомогти пасажирам і зробити поїздку максимально комфортною, ще й жартували. Сидіння зручні, місця достатньо, періодично робили санітарні зупинки, на території Польщі включили вай-фай, є місце, де можна зарядити телефон. Бронювала квитки по телефону, операторам щиро вдячна за достовірну інформацію та допомогу. Рекомендую)))
  Щиро вдячні за коментар, та за те, що користуєтеся нашими послугами. Бажаємо Вам тільки приємних поїздок)
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Христина Ярема , 08.02.2023

  Їхала додому 17 січня з Ополе до Івано-Франківська.Автобус в 17.30 відправлявся з Ополе. ВОДІЇ ввічливі, культурні ,допомагали з валізами перераховували дбайливо пасажирів переймалися чи не холодно в Автобусі. Насправді було досить тепло.Щиро вдячна за таку поїздку .Можливо є маленькі мінуси .Але в загальному поїздкою задоволена ЯКЩО ПОРІВНЮВАТИ З ІНШИМИ ПЕРЕВІЗНИКАМИ.РЕКОМЕНДУЮ..ЯКЩО МОВА ЙДЕ ПРО ЦЮ зміну
  Дякуємо Вам за коментар. Приємно що обираєте "Модультранс" для своїх поїздок, та залишаєтеся задоволені.
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Марина Кальчук , 04.02.2023

  Билеты были куплены заранее на сайте, где можно было выбрать место. Но при посадке выяснилось, что всех рассаживает водитель как ему вздумается. Я специально выбирала билеты, чтобы были у окна. Я провела несколько разговоров с водителем о том, чтобы он посадил меня на моё место или на свободное аналогичное. На что я услышала, что свободные 8 мест он держит под свои вещи и чтобы там лежать. А лежит он сразу на 4 местах. Потом я просила его просто по-челочески, что у меня шея болит и я не выдержу такую дальнюю поездку на этом месте, но ему плевать, он сказал, что там его вещи лежат. Когда я сказала, что мой билет это транспортный документ, где указано место, моя фамилия, и сумма. Он начал что-то буровить, что я сижу якобы на своём месте. Но я открываю сайт и там совсем иное место моего билета. Я считаю, что это не маршрутка за 10 грн, что сел где пришлось. Это билет за 1350грн на дальнее расстояние. Как деньги грести так молодцы, а как предоставить человеку обещанное, так это компания не смогла. И это все в такое сложное военное время. Я ехала вторые сутки из Харькова, хотела сделать себе максимально комфортную поездку, а тут просто 90е какие-то за такие деньжища. Напишу отзывы везде на сайтах и в инстаграм распространяют информацию. А по приезду позвоню ещё в компанию. Это дно,а не обслуживание.
  Доброго дня! Ви викупили квиток на фірму "Туртранс", яка нам не повідомила про зазначене Ваше місце в квитку. Пасажири в яких є вказане місце сідають виключно на своє місце. Вам потрібно було зателефонувати до диспетчера під час поїздки для уникнення конфлікту. Надіємося надалі вся поїздка пройшла успішно.
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Марина Німчук , 02.02.2023

  Дуже хороша компанія, задоволена своєю поїздкою, водії веселі, ввічливі та доброзичливі, гарно дякую за таку веселу та безпечну поїздку, рекомендую всім
  Дякуємо Вам за відгук, та за те, що для своєї поїздки обрали фірму "Модультранс"
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Наталія Логаза , 29.01.2023

  Хочу висловити щирі слова вдячності шоферам автобуса «Гдиня - Кам’янець- Подільський »( RZ 20 76 W) рейс 28-29 січня 2023р за чуйне, уважне ставлення до кожного пасажира, розуміння, підтримку , допомогу під час подорожі. Це люди, справжні майстри своєї справи, які заслуговують на повагу. Здоров’я їм, щасливих і довгих років життя, миру і, звичайно, більше вдячних пасажирів.
  Дякуємо Вам за приємний відгук, Фірма "Модультранс" працює на комфорт пасажирів. Раді Вас бачити на наступну поїздку в салоні нашого автобуса! Приємних подорожей)
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Ксенчак Оксана, 26.01.2023

  Автобус запізнився на пів год,крісла максимально не зручні,ні туалету,ні вайфаю немає,не рекомендую
  Доброго дня, Оскільки автобус їде із початкового м. Вроцлав, то цілком імовірне запізнення автобуса, але 0,30хв, це не є велика затримка, про те, про затримку Вас попередили. У квитку у Вас зазначена інформація що туалети в салоні автобуса не працюють, проте водії роблять регулярні санітарні зупинки згідно з правилами міжнародних перевезень. Перевіривши інформацію про WI-FI сигнал, ми бачимо що він є справним та працював на момент Вашої подорожі. Дякуємо, що скористалися нашими послугами. Приємних поїздок Вам в майбутньому)
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Тереза Постемпська, 25.01.2023

  Надійний перевізник, рекомендую. Автобус чистий, водії ввічливі, навідь жартівливий один із них. Тобто поїзка з хорошим настроєм минула.
  Дякуємо Вам за відгук, та за те, що користуєтеся нашими послугами Бажаємо тільки вдалих поїздок)
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Оксана Гудзій , 23.01.2023

  Хочу подякувати шоферам , які здійснювали цю поіздку . Сідала в аеропорту Кракова . Вже налагоджено чітко , в автоьусі чисто , зручні крісла . Всі сиділи на своіх місцях . Вчасно зупинялись на хороших стоянках, організовано пройшли кордон . На жаль не спитала імена , бажаю ім міцного здоров’я і щасливих подорожей . Дякую !
  Доброго дня Дякуємо Вам за відгук, нам приємно що Ви користуєтеся нашими послугами і залишаєтеся задоволеними. Працюємо для комфорту наших пасажирів. Гарного дня)
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Анастасия Коттон, 18.01.2023

  Мой отец ехал из Львова в Краков на автобусе следующем из Верховини в Вроцлав и забыл в автобусе сумку с паспортом, деньгами, телефоном, банковскими картами. В общем он остался без денег и документов в Польше - технически бомж! Водитель Модультранса ехавший до Кракова помог связаться с водителем, который принял смену в Кракове. Василь сделал остановку, нашел сумку и телефон отца и сегодня вечером нам передадут сумку с документами и телефон через другого водителя. Василь просто наш ангел-хранитель! Такая честность и доброта очень редко встречаются! Спасибо огромное! Кстати, автобус очень комфортабельный, сидения удобнее, чем в других автобусах.
  Головна риса будь-якої людини - це людяність, і нам приємно що в Модультрансі працюють саме такі водії. Гарних Вам подорожей!
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Інна Сегін, 15.01.2023

  Оператори надають неправдиву інформацію, що при покупці чи бронювані місця не вказуються, а все вирішувати водій, з ним і треба домовлятись. Проте ситуація при посадці виявилась зовсім іншою. У водія уже були визначені місця для кожного пасажира і він сказав що вони визначаються оператором. Дивно! Кожен говорить різне. Крім того, навіть може бути, що на одне місце вийшло двоє пасажирів. Приходиться домовлятися між самими пасажирами. Особливо неприємно бачити коли мами з дітьми мають чомусь місця не один біля одного. Одна надія на людяність інших пасажирів!
  Доброго дня. 15 січня в напрямку із Польщі в нас поверталася два автобуси, тобто був додатковий рейс, тому можливо і були пасажири з однаковими місцями, водії старалися врегулювати дану ситуацію. Списки із зазначеним місцем складаються завчасно, щоб уникнути непорозумінь при посадці. При бронюванні квитка у Вас була можливість вказати побажання на рахунок свого місця. Всі водії фірми роблять розсадку пасажирів так, щоб батьки та діти сиділи поруч.
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Майя Пуголовка, 15.01.2023

  Сьогодні повернулася з Польщі. Завдяки екіпажу автобуса АТ5558СН поїздка була дуже комфортною. Водії ввічливі, все пояснюють, допомагають. тепер буду їздити тільки з ними. Рекомендую всім Модультранс. Надійні, працюють без запізнень, створюють максимальний комфорт під час поїздки.
  Доброго дня! Дякуємо нашим водіям, що завдяки їхній праці в нас стало на одного постійного пасажира більше. Стараємося робити все щоб поїздка пройшла максимально зручно та комфортно. Бажаємо Вам тільки кращих поїздок.
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Городчук Вікторія Вікторівна, 14.01.2023

  Дуже дякую. Прекрасні водії, уважні та турботливі. Було дуже комфортно з ними їхати. Користуюсь послугами компанії не перший раз. Завжди приємно.
  Дякуємо Вам за відгук, нам надзвичайно приємно читати Ваші відгуки) Бажаємо Вам тільки позитивних поїздок, і всього найкращого)
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Тетяна Гріг, 06.01.2023

  Поїздка була дуже комфортною . Зручно, що є зупинка в аеропорту Кракова., відразу навпроти терміналу . Окремо велике дякую оператору, що працювала вечором 5.01.2023. Літак запізнився на годину, тож переживали, що не встигнемо на автобус. Але оператор завжди була на зв‘язку, заспокоювала, пояснила, як знайти зупинку, була дуже ввічливою. Рекомендуємо цюього перевізника. Залишилися тільки позитивні враження.
  Дякуємо за відгук, Фірма "Модультранс" працює на комфорт пасажирів. Раді Вас бачити на наступну поїздку в салоні нашого автобуса!
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Васильєва Ольга , 26.12.2022

  Завжди залишаю або позитивний відгук, або ніякого. Але бувають винятки. Придбавши квиток на 22.00, почала читати відгуки про modul-trans, начитавшись негативних, а їх переважна більшість, переконала себе, що все буде добре). Але... Про те що автобус запізнюється на 90 хв ніхто не попередив, прийшлось на холоді чекати. Вказане у квитку місце виявилось просто цифрою на папері, насправді треба було ходити і шукати де є вільне, що присісти. Одна розетка на весь автобус, це якщо комусь треба підзарядити телефон. В автобусі, до речі, суттєво прохолодно. Місця між сидіннями дуже мало, це при тому що я мініатюрна
  Доброго дня У цей день по даному рейсі їхало два автобуси, у м. Жешув заїжджав додатковий автобус. Враховуючи те, що він їхав із м. Вроцлав, і в будній день, тому така затримка цілком імовірна. Зв Зязуємося з всіма пасажирами, та повідомляємо інформацію про зміни, але через велику кількість пасажирів в той день, могли когось і пропустити, але враховуючи те, що Ви купили квиток на октобусі, то дана інтернет система мала б Вас повідомити. Щодо некомфортності автобуса, то ми з Вами категорично не згідні. Люба фірма-перевізник яка використовує автобус марки SETRA-416, в салоні якої є 53 крісла скаже що даний автобус є надзвичайно комфортним, чому Вам було тісно невідомо. Ви перші хто на таке поскаржився. Щодо розеток, то їх в автобусі 5. В загальному аналізуючи Ваш коментар, ми збільшимо кількість розеток а автобусі, та будемо не пропускати повідомляти пасажирів. З повагою ПП "Модультранс"
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Ольга Хшановська , 23.12.2022

  Попросила водія зупинитися в Голині. Він наче погодився, але коли я сказала, що хочу вийти на зупинці не в центрі, то водій почав кричати, що це не маршрутка. Навчіть це чмо відмовляти не на повищених тонах, адже це було моїм проханням, а не вимогою. Дякую!
  Доброго дня! Після розмови з водіями що виконували даний маршрут було встановлено що Ваш пасажирський багаж знаходився по ліву сторону від дороги, тому якщо пасажир хоче вийти не на автостанції а на зупинці по дорозі потрібно заздалегідь переставити свій багаж на попередній зупинці (автостанції). Оскільки Ви заздалегідь цього не зробили, то зупинитися на зупинці неможливо було. Надалі попросимо наших водіїв не обзивати!
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Аліна, 12.12.2022

  ніколи в житті більше не поїду цим перевізником і вам не раджу! ладно те що місця фігня, сідаєш на вільне, попереду спинки лягають тобі на ноги, а зарядка тільки загальна у середині буса, то фігня. але! не має туалета і не має зупинок. їхали від Моршина, на туалет до кордону жодного разу не зупинились! жодного! сім годин терпіли усі, навіть діти. перетнули кордон, була одна зупинка на 10 хв, всі прийшли і сіділи у автобусі, а вводіі десь ходили ще 10 хв замість ще однієї зупинки. і з того часу ми ще терпимо вже годин 6. треба зупинятись кожні 3 години, якщо ви не ізверги, а вони нам не дають навіть у Кракові на автовокзалі сходити. кажуть люди в аеропорт спізнюються. я теж спізнббсь на інший бус у Чехію! в 4:50 повинна була бути в Катовице, зараз 10:00, ми ще навіть до краківського аеропорта не доїхали. за 15 годин подорожі сходила у туалет 1 раз!
  Доброго дня З Моршина до кордону їхати максимум 3,5 год, а не 7, тобто враховуючи все прочитане і якщо б автобус зупинявся на туалет то ви максимум куди Ви б доїхали до Яроцлава, тому в даному випадку водії робили все добре, бо старалися швидше доїхати до кордону, і враховували ситуацію людей які мають висадку в аеропорті, водії мінімізували зупинки.
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Ірина, 08.12.2022

  Сьогодні їхала Вроцлав- Чернівці , дуже задоволена поїздкою , водії ( чула краєм вуха Рома та Володимир) ну прям дуже хороші та ввічливі , буду рекомендувати Модультранс !!! Ще раз водіям щиро дякую за поїздку !
  Дякуємо що користуєтеся нашими послугами. Стараємося працювати так, щоб Ваша поїздка була комфортною.
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Чіквіладзе Марина, 30.11.2022

  Щиро дякую водіям Василю та Ігору за чудову подорож. Дуже чемні та порядні люди. Поїздка комфорта та приємна!!!
  Дякуємо Вам за відгук, та за те що обираєте для своїх поїздок нашу фірму)
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Natalya, 28.11.2022

  Чергова прекрасна поїздка з Модультранс, з Вроцлава до Франківська. Водії культурні і уважні. Автобус з wifi, комфортний і чистий. Водії робили достатню кількість санітарних зупинок, та допомогли на кордоні з оформленням Tax free. (Василь та Роман)Дякую!
  Дякуємо що користуєтеся нашими послугами.
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Гула Орислава Ыванывна, 04.11.2022

  Щиро дякую водіям за людяність та професіоналізм.
  Дякуємо що користуєтеся нашими послугами)
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Орислава , 29.10.2022

  Рекомендую Молультранс. Водії дуже вічливі, а це найбільша перевага і обличчя перевізника. Автобуси комфортні, чисто, сидіння зручні. Була затримка з рейсом, але справді причиною була аварія.
  Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук та за те, що користуєтеся послугами нашої фірми
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Вікторія Катеринюк, 24.10.2022

  Доброго вечора. Це була перша поїздка вашими автобусами. Поїздкою задоволена на всі100%. Комфортний та чистий автобус. Тепло. Дуже ввічливі водії. Буду і надалі користуватися вашими послугами.
  Доброго дня! Дякуємо за позитивний відгук! Стараємося працювати щоб наші клієнти залишилися задоволеними поїздкою) Гарного дня)
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Марта Рихаль, 26.09.2022

  Їхала зі Львова до Гданська. Про перевізника змішане враження. За день до поїздки мене повідомили про зміну часу відправки, а в день відправки заздалегідь повідомили про колір автобусу, номер та місце посадки. З організацією плюс-мінус нормально все було. Водії теж адекватні, постійно перевіряли чи всі на місці чи нікого не забули. Проте, є дуже великий недолік щодо продажу квитків. Я обрала цього перевізника виключно тому, що в нього єдиного при продажі квитків на сайті infobus висвічувалась таблиця бронювання конкретного місця, у всіх решти була вільна розсадка. Знаючи, що мене може укачувати, я шукала виключно місце біля вікна і думала, що купила його. Проте, коли автобус прибув, всі місця біля вікон були зайняті, нумерації жодної не було і те, що писало і моєму білеті, нікого не хвилювало. За ті ж самі гроші я могла б поїхати іншим перевізником з тою ж самою вільною розсадкою, але з більшим комфортом і туалетом в автобусі. Для мене цей момент максимально важливий під час подорожі і таку дезінформацію я вважаю вагомим недоліком перевізника.
  Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, ми обов*язково розглянемо ваше зауваження та усунемо проблему, щоб наступна ваша поїздка була комфортнішою
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Анна Грищенко , 23.09.2022

  Автобус був непоганий, але без зручностей. Розетки - 5 штук на весь автобус. WI-FI та туалет відсутні. Стан автобусу задовільний, крісла деякі не розкладаються. Водії приємні. Але у когось в квитках вільна розсадка, у когось є конкретні місця... Мені здається було б набагато зручніше і простіше, якби у кожного було призначене місце. Це не давало б причин для непотрібних конфліктів та дискусій. І було б добре, щоб при покупці білету, особливо коли автобус прямує до аеропорту, попереджали, що на кордоні можна стояти і 10 годин. А не казали це при підїзді до кордону, і пропонували шукати собі інший автобус. При цьому взагалі не повертаючи навіть частини вартості квитка...
  Доброго дня! Жодної зазначеної інформації про працюючі туалети немає на сайтах продажу квитків, але водії роблять зупинки на автостанціях та заправках. На рахунок розеток то на даний час ми вирішуємо ситуацію, тому ближчим часом збільшимо кількість розеток в салоні автобуса. Проблему розсадки пасажирів в автобусах ми візьмемо до уваги та будемо старатися зробити все можливе з нашої сторони щоб всі пасажири сиділи згідно з своїми місцями, тому якщо у вас на наступний раз буде непорозуміння просимо одразу ж повідомити диспетчера для вирішення ситуації одразу ж. Дякуємо Вам за відгук, постараємося найближчим часом вирішити всі неполадки.
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Валентина Кріль, 10.09.2022

  До автобусу притенщій немає,диспетчер хамка,як курка кудкудахкає,не двє сказати,звбронювала місця,немає в базі,додзвонитись до них неможна так щей я в тому винувата,коли місць повно,каже місць немає,брехло хамка і курка
  Доброго дня! 08.09.2022 р. Ви забронювали квиток на нашому сайті по рейсі Колобжег - Камянець - Подільський на 10.09.2022р. При бронюванні квитка Ви вказали неактуальний № телефону. Дозвонитися до Вас не було можливо. В тому випадку, якщо квитки не є оплачені, і № телефону є неактуальний, диспетчер не може розраховувати і вважати дійсним таке бронювання. Перш ніж,  вживати нецензурну лексису в сторону диспетчера, прошу зазначити, що помилкою було вказувати номер, по якому не можливо з Вами зв*язатись. Вільних місць на жаль немає на 10.09.2022р. Вибачте за незручності, в наступний раз вказуєте вірний номер телефону задля уникнення подібних ситуацій. Дякємо за розуміння.
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Ірина Коханюк, 07.09.2022

  Подорожую з Модультранс уже не один раз. За декілька поїздок у мене склалися приємні враження. Ціна адекватна, відправляється вчасно, завжди приємні комунікабельні водії. Їхати комфортно, в автобусі чисто, тепло. Крайня поїздка була 6-7 вересня, водій Славік молодець! Буду їхати ще☺️
  Вдячні Вам за відгук! Приємно, що користуєтеся послугами нашої фірми, будемо раді знову зустріти Вас в салоні нашого автобуса)
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Регіна, 30.07.2022

  Хочу подякувати водіям рейсу Верховина. В четвер 28.07.22 о 20.30 з Кракова передавала пакунок до Калуша для воїнів, запиталася скільки буде коштувати, водій сказав, для воїнів безкоштовно!!! Щира подяка для таких людей з великим серцем
  Разом до ПЕРЕМОГИ!
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Olena Ponomarenko , 18.07.2022

  Вдячна за супроводження та постійну підтримку в Viber Нагадування, допомога, асистанс — дуже людяно та персоніфіковано Водії при перевезенні допомагають вантажити аалізи (багаж входить у вартість квитка), а мені змінили місце посадки, щоб я не мала витрачати час та гроші на поїздку з аеропорта до міста Щиро вдячна
  Доброго дня. Щиро дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами нашого перевізника!
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Жернова Наталія, 05.07.2022

  Хочу сказати велике дякую водіям за комфортну,безпечну,позитивну поїздку з Гданська в Івано-Франківськ 02.07.2022.Безумовно і надалі будемо користуватись послугами вашої фірми і рекомендуємо всім.ДЯКУЮ!
  Дуже гарно дякуємо Вам за позитивний коментар ) Приємно що обираєте "Модультранс" для своїх поїздок, та залишаєтеся задоволені.
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦
 • Олена, 25.06.2022

  Моя поїздка перевізником Modultrans була комфортна, водії ввічливі та профі свого діла, окрема вдячність оператору компанії, яка була на зв’язку до самої посадки в автобус, надала всю важливу інформацію за рейс. Автобус чистий та комфортний. Дякую за легку подорож.
  Дякуємо за Ваш відгук
  ✦ ✦ ✦ ✦ ✦